You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

O нас

Привіт! Плантрум – це родинний магазинчик, який маленькими кроками створює величний зелений Всесвіт. За допомогою кропіткої праці, креативу, знань та любові до всього живого ми пропонуємо рішення, які допоможуть кожному, знайти рослину на свій смак, щоб прикрасити приміщення, підвищити рівень кисню чи очищувати повітря в природній спосіб.

Як ми працюємо

Ми впевнені, що майбутнє за озелененням житлових просторів, офісів, вулиць і двориків – кожного вільного від бетону чи асфальту куточка. Кожна людина може створити свої власні джунглі. Тому на початку співпраці ми завжди знаходимо спільну мову та визначаємо умови догляду, місце кожної рослинки, бюджет, підбираємо аксесуари. Згодом надаємо консультації та нагадуємо про необхідність підживлення. 

Наш магазин

Ми любимо і пестимо наші рослинки. Перед кожним продажем перевіряємо кожну рослину, при потребі пересаджуємо і підживлюємо. Наші клієнти отримують тільки здорові рослинки. Ми пропонуємо до кожної горщики власного виробництва, які пасують за розміром, якістю матеріалу, кольором тощо. 

Озеленення

Ми знаємо навіть у пустелі можна побудувати місто-сад. Нашим друзям і клієнтам ми пропонуємо рішення для створення оазисів на роботі чи вдома, клумб, горок, доріжок. Разом ми плануємо, розраховуємо вартість, надаємо ретельно відібрані рослини, при потребі доглядаємо.

Наші клієнти

Ми віримо що в кожній людині є спрага до естетики, турботи про себе і природу. Наші клієнти це юні студенти/ки, які прикрашають стіну зйомної кімнати ніжним барвінком; впевнені в собі, змотивовані на досягнення молоді і активні люди, які шукають свій дзен посеред бетонного лісу; сім’я, яка вже побудувала свій дім і облаштовує оселю зеленими мешканцями; власник/ця готелю, який за допомогою пальми створює настрій гостям; бабуся (дідусь), яка отримує подарунок від онуків чи підбирає собі друга на кожен день і на довгі роки. Наші клієнти – це ми, ви, наші друзі, колеги та родичі. Живи – живим!