You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

Високі

Available Options

Стреліція Ніколая 50-230см

Догляд:Світло: непряме, повне сонцеПолив: дозвольте верхньому шару грунту висохнути між поливами, але нижня частина повинна залишатися вологоюВологість: високаРайський птах (Strelitzia nicolai) може похвалитися приголомшливим розмахом великого тропіч..

850 грн

Available Options

Юкка

ДоглядОсвітлення: Яскраве розсіяне, напівтіньПолив: Кілька разів на тижденьВологість: Полюбляє оприскуванняОб'єднайте всі кращі риси кімнатних рослин: легкість в догляді, посухостійкість і диявольськи привабливий вигляд. Тепер додайте сплеск кольору,..

950 грн

Available Options

Ховея 180см

ДоглядОсвітлення: будь-якеПолив: влітку 4-6 разів на тиждень, взимку по просиханню верхнього шару грунтуВологість: оприскувати у спекотні дні та в опалювальний сезон. Тримати подалі від опалювальних пристроїв.Ховеі - це величні, пишні пальми, які сто..

9900 грн

Available Options

Хамедорея

ДоглядОсвітлення: Напівтінь, тіньПолив: Як просохне, не частоВологість: Полюбляє оприскуванняВисота с: 35-45смВисота м: 60смПальма Хамедорея - на диво адаптивна рослина. Хоча вона виростає в дощових лісах південної Мексики, вона добре росте як домашн..

300 грн

Available Options

Фікус Тінеке С-Л

ДоглядОсвітлення: Яскраве, розсіянеПолив: Як просохне, раз в кілька днівВологість: Полюбляє оприскуванняВисота М - 60-65смВисота Л - 105смФікус еластика Тінеке демонструє гарну триколірну варієгатність з відтінками зеленого, бежевого і білого кольорі..

750 грн

Available Options

Фікус Робуста 85 см

ДоглядОсвітлення: Яскраве або розсіяне світлоПолив: Як підсохне верхній шар земліВологість: Полюбляє оприскуванняФікус каучуконосний, або фікус еластика, є різновидом рослини із сімейства тутові, що росте в північно-східній Індії та прилеглих регіона..

3300 грн 2399 грн

Available Options

Фікус Лірата 70см

ДоглядОсвітлення: Яскраве, розсіянеПолив: Як підсохнеВологість: Підвищена, полюбляє оприскуванняФікус Лірата став надзвичайно популярним, так як він є дуже симпатичним деревом для домашнього вирощування. Його крупне листя мають прекрасний природний б..

2300 грн

Available Options

Фікус Бенжаміна варієгатний

ДоглядОсвітлення: Яскраве, розсіянеПолив: Як підсохнеВологість: Полюбляє оприскуваннявисота: 75 смФікус Бенджаміна також відомий як Заплакана фіга, але це, звичайно, не та рослина, про яку варто жалкувати! Його ніжні і хвилясті листя вільно рухаються..

600 грн

Available Options

Фікус Бенжаміна 175см

ДоглядОсвітлення: Яскраве, розсіянеПолив: Як підсохнеВологість: Полюбляє оприскуваннявисота ХЛ: 175смФікус Бенджаміна також відомий як Заплакана фіга, але це, звичайно, не та рослина, про яку варто жалкувати! Його ніжні і хвилясті листя вільно рухают..

2500 грн

Available Options

Фікус Алі 70см

ДоглядОсвітлення: яскраве розсіянеВологість: середня або підвищена. обприскувати в спекотні дні та опалювальний сезонПолив: щовечора влітку та скоротити полив при похолоданніФікус Алі має довге тонке листя, що робить його улюбленим деревом для тих, х..

1300 грн

Available Options

Спатіфіллум Солодка Лоретта

Догляд:Світло: яскраве непряме світлоПолив: поливайте, коли 3 см поверхні грунту стають сухими Вологість: середняВисота 65смCпатифіллум - швидкозростаючий вічнозелений багаторічник з великим, широким, темним і блискучим листям, що відрізняє її в..

690 грн

Available Options

Сансевієрія Муншайн L

ДоглядОсвітлення: напівтінь або яскраве розсіяне світлоПолив: 1 раз на тиждень/місяцьВологість: кімнатнаПідходить для новачків!Висота 60смМожливо, ви називаєте її зміїною рослиною, а може, тещиним язиком. Як би ви його не називали, Сансевієрія славит..

1250 грн

Показано від 1 до 12 з 18 (всього сторінок: 2)
Високі