You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

Ампельні

Available Options

Хойя Карноза Триколор

ДоглядОсвітлення: яскраве розсіянеПолив: грунт завжди повинен бути трохи вологийВологість: середня, рекомендуються оприскуванняХойя Карноза Триколор (Восковик, Воскова квітка) має гарні, довгі тонкі стебла, покриті густим, блискучим, соковитим листям..

525 грн

Available Options

Хойя Карноза Крінкл

ДоглядОсвітлення: яскраве, півтінь, тіньПолив: помірнийВологість: додаткової вологості не потрібноХочеш показати кому-небудь свою невгамовну сторону, не влаштовуючи при цьому сцен? Хойя - це ідеальна рослина для хати, призначена для вивільнення ваших..

650 грн

Флораріум

Флораріум - це жива міні-екосистема, яка створюється всередині закритого скляного посуду і допомагає зберегти вологу та тепло.Фіттонія - це один з найпопулярніших виборів для флораріумів. Вона відноситься до родини акацієвих і відома своїми чудовими ..

2200 грн

Available Options

Філодендрон Фуззі

ДоглядОсвітлення: Непряме сонячне світлоПолив: помірнийВологість: помірнаФілодендрон фуззі має приголомшливе серцевидне листя. Пухнасті червоні стебла та атласний блиск листя є відмінними рисами цієї рослини. Ця рослина, яка дуже швидко росте в прави..

700 грн

Available Options

Філодендрон Флорида

Догляд: Освітлення: розсіяне, напівтіньВологість: кімнатна, полюбляє обприскуванняПолив: як просохне на половинуНезвичайна краса та екзотичний шарм - ось що надає рослині філодендрон флорида особливого шарму. Її гладенькі темно-зелені листя з декора..

500 грн

Available Options

Філодендрон Біркін

ДоглядОсвітлення: яскраве, розсіянеПолив: помірнийВологість: обприскування, душЗначна частина листя цієї красивої домашньої рослини в формі серця строкато пронизана зеленим і білосніжним кольором - хоча деякі з них майже повністю золоті, в той час як..

990 грн

Available Options

Сциндапсус Pictus Trebie

ДоглядОсвітлення: напівтінь/тіньПолив: по просиханню грунту на 1/3Вологість: оприскувати раз на декілька днів та купати у душі раз на 2 тижні20-50смВи не захочете приховувати сірий колір цієї рослини! Вам сподобаються серцеподібні листя Сциндапс..

350 грн

Available Options

Подарунковий сертифікат

Забудьте про складнощі у виборі та підборі рослини за освітленням, поливом та вологістю і подаруйте вибір з нашим подарунковим сертифікатом! Рослина - особливий подарунок. В нас є кілька опцій:1) Надіслати сертифікат поштою, підписати привітання, абс..

200 грн

Available Options

Пеперомія Піксі Лайм

ДоглядОсвітлення: Яскраве світлоПолив: Як просохне; взимку – раз в 10-25днівВологість: КімнатнаЛегка в догляді і соковита, майже суккулентоподібна пеперомія Піксі має салатові листки з зеленими прожилками. Пеперомія Піксі легко пристосовується, майже..

150 грн

Available Options

Монстера Фрідріхшталя/ Монстера Манкі

ДоглядОсвітлення: Яскраве, розсіяне, напівтіньПолив: Як підсохнеВологість: Підвищена, оприскуватиЛегендарна домашня рослина 70-х років повернулася з помстою! Монстера з великими солідними листками, яким характерні розрізи, всім своїм виглядом говорит..

175 грн

Available Options

Маранта червонолистна

ДоглядОсвітлення: розсіяне / півтінь. Адаптується до штучного і низького освітлення.Полив: від середнього до частогоВологість: вище середнього. Любить часті обприскуванняУ цієї Маранти немає поганої сторони, так що дістаньте камеру і клацніть під буд..

590 грн

Available Options

Епіпремнум неон

ДоглядОсвітлення: напівтінь/яскраве розсіянеПолив: помірний, по просиханню верхнього шару ґрунтуВологість: середня кімнатна. за наявності опалюючих пристроїв рекомендується оприскування або зволожувач повітряюНа фото бетонний горщик, але можемо підіб..

400 грн

Показано від 1 до 12 з 13 (всього сторінок: 2)
Ампельні