You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

Суккуленти

Available Options

Хойя керрі

Полив: після повного просихання земліВологість: любить оприскуванняОсвітлення: напівтінь, яскраве пряме або розсіяне світлоВідкрийте своє серце і дозвольте свіжій зеленій любові цієї домашньої рослини влитися в кожну тріщинку. У Хойі Кері чарівні лис..

400 грн

Available Options

Хойя Карноза Триколор

ДоглядОсвітлення: яскраве розсіянеПолив: грунт завжди повинен бути трохи вологийВологість: середня, рекомендуються оприскуванняХойя Карноза Триколор (Восковик, Воскова квітка) має гарні, довгі тонкі стебла, покриті густим, блискучим, соковитим листям..

525 грн

Флораріум

Флораріум - це жива міні-екосистема, яка створюється всередині закритого скляного посуду і допомагає зберегти вологу та тепло.Фіттонія - це один з найпопулярніших виборів для флораріумів. Вона відноситься до родини акацієвих і відома своїми чудовими ..

2200 грн

Available Options

Сукуленти мікс 10 видів

ДоглядОсвітлення: яскраве розсіянеПолив: по просиханню землі наполовинуВологість: середня кімнатнаНе варто недооцінювати силу суккулента в твоїй вітальні. Ми вважаємо, що частина задоволення від життя з кімнатними рослинами полягає в їх скромних потр..

150 грн

Available Options

Сансевієрія Циліндрика S-M

ДоглядОсвітлення: тінь, півтіньПолив: рідкийВологість: не потребуєРодом з Анголи. Ці тропічні африканські рослини виглядають як зелені перевернуті бурульки. Серйозно, купіть одну і ви зрозумієте, що ми маємо на увазі. Хоч вони виглядають абсолютно са..

600 грн

Available Options

Сансевієрія Муншайн L

ДоглядОсвітлення: напівтінь або яскраве розсіяне світлоПолив: 1 раз на тиждень/місяцьВологість: кімнатнаПідходить для новачків!Висота 60смМожливо, ви називаєте її зміїною рослиною, а може, тещиним язиком. Як би ви його не називали, Сансевієрія славит..

1250 грн

Available Options

Подарунковий сертифікат

Забудьте про складнощі у виборі та підборі рослини за освітленням, поливом та вологістю і подаруйте вибір з нашим подарунковим сертифікатом! Рослина - особливий подарунок. В нас є кілька опцій:1) Надіслати сертифікат поштою, підписати привітання, абс..

200 грн

Available Options

Пеперомія Піксі Лайм

ДоглядОсвітлення: Яскраве світлоПолив: Як просохне; взимку – раз в 10-25днівВологість: КімнатнаЛегка в догляді і соковита, майже суккулентоподібна пеперомія Піксі має салатові листки з зеленими прожилками. Пеперомія Піксі легко пристосовується, майже..

150 грн

Available Options

Пілея м'яка

ДоглядОсвітлення: яскраве, обов'язково розсіяне світлоТемпература повітря: 25 градусівПолив: навесні та влітку грунт повинен завжди бути трохи вологий. Взимку дочекатися коли земля просохне на 1/5 горщикаВологість повітря: підвищена. Рекоме..

150 грн

Available Options

Набір "Ізі"

ХойяХочеш показати кому-небудь свою невгамовну сторону, не влаштовуючи при цьому сцен? Хойя - це ідеальна рослина для хати, призначена для вивільнення ваших внутрішніх заборон. Нехай ліани розгорнуться і знайдуть свій шлях по краях ваших полиць і сті..

2400 грн 2800 грн

Available Options

Комплект з трьох заміокулькасів

Зберіть свій власний потрійний букет розкішних заміокулькасів і пориньте у світ неймовірної краси та гармонії. Ніжне листя та яскраві відтінки створять затишок та тепло в будь-якому приміщенні, приносячи яскраві фарби життя в сірі будні. Цей комплект..

2980 грн 4000 грн

Available Options

Каланхое волотисте

ДоглядОсвітлення: яскраве розсіяне сонячне світлоПолив: поливати, коли грунт просохне наполовину. Взимку скоротити обсяг води вдвічі.Вологість: середня кімнатнаКаланхое волотисте це незвичайний сукулент, який привертає увагу швидше своїм листям,..

250 грн

Показано від 1 до 12 з 17 (всього сторінок: 2)
Суккуленти