You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

Рослини

Available Options

Стреліція Ніколая 80-230см

Догляд:Світло: непряме, повне сонцеПолив: дозвольте верхньому шару грунту висохнути між поливами, але нижня частина повинна залишатися вологоюВологість: високаРайський птах (Strelitzia nicolai) може похвалитися приголомшливим розмахом великого тропіч..

1950 грн

Available Options

Шефлера

ДоглядОсвітлення: яскраве розсіяне світлоПолив: систематичний і помірнийВологість: кімнатна і обприскуванняВиростаючи високою, Шеффлера втрачає свої нижні листки, залишаючи прямий стовбур і пишну "верхівку" - саме тому цю тропічну красу часто називаю..

1600 грн

Available Options

Хойя керрі

Полив: після повного просихання земліВологість: любить оприскуванняОсвітлення: напівтінь, яскраве пряме або розсіяне світлоВідкрийте своє серце і дозвольте свіжій зеленій любові цієї домашньої рослини влитися в кожну тріщинку. У Хойі Кері чарівні лис..

400 грн

Available Options

Хойя Карноза Крінкл

ДоглядОсвітлення: яскраве, півтінь, тіньПолив: помірнийВологість: додаткової вологості не потрібноХочеш показати кому-небудь свою невгамовну сторону, не влаштовуючи при цьому сцен? Хойя - це ідеальна рослина для хати, призначена для вивільнення ваших..

650 грн

Available Options

Хамедорея

ДоглядОсвітлення: Напівтінь, тіньПолив: Як просохне, не частоВологість: Полюбляє оприскуванняВисота с: 35-45смВисота м: 60смПальма Хамедорея - на диво адаптивна рослина. Хоча вона виростає в дощових лісах південної Мексики, вона добре росте як домашн..

300 грн

Флораріум

Флораріум - це жива міні-екосистема, яка створюється всередині закритого скляного посуду і допомагає зберегти вологу та тепло.Фіттонія - це один з найпопулярніших виборів для флораріумів. Вона відноситься до родини акацієвих і відома своїми чудовими ..

2200 грн

Available Options

Філодендрон Фуззі

ДоглядОсвітлення: Непряме сонячне світлоПолив: помірнийВологість: помірнаФілодендрон фуззі має приголомшливе серцевидне листя. Пухнасті червоні стебла та атласний блиск листя є відмінними рисами цієї рослини. Ця рослина, яка дуже швидко росте в прави..

700 грн

Available Options

Філодендрон Флорида

Догляд: Освітлення: розсіяне, напівтіньВологість: кімнатна, полюбляє обприскуванняПолив: як просохне на половинуНезвичайна краса та екзотичний шарм - ось що надає рослині філодендрон флорида особливого шарму. Її гладенькі темно-зелені листя з декора..

500 грн

Available Options

Філодендрон серцевидний

Догляд:Світло: непряме, розсіяне світлоПолив: підтримуйте ґрунт постійно вологим, але уникайте застою водиВологість: середняФілодендрон серцелистий (Philodendron hederaceum) привертає увагу своїм красивим зеленим листям у формі серця, яке надає будь-..

1800 грн

Available Options

Філодендрон неон

ДоглядОсвітлення: напівтінь/яскраве розсіянеПолив: помірний, по просиханню верхнього шару ґрунтуВологість: середня кімнатна. за наявності опалюючих пристроїв рекомендується оприскування або зволожувач повітряю..

1500 грн

Available Options

Філодендрон бразильский в асортименті

Догляд:Світло: яскраве непрямеПолив: дати просохнути між поливамиВологість: середняЦя рослина здатна як перервати, так і розпочати розмову. Коли друзі вперше відвідують вашу домівку, не дивуйтеся, якщо хтось із них зупиниться посеред р..

650 грн

Available Options

Філодендрон Біркін

ДоглядОсвітлення: яскраве, розсіянеПолив: помірнийВологість: обприскування, душЗначна частина листя цієї красивої домашньої рослини в формі серця строкато пронизана зеленим і білосніжним кольором - хоча деякі з них майже повністю золоті, в той час як..

990 грн

Показано від 1 до 12 з 54 (всього сторінок: 5)Оберіть підкатегорію