You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

Рослини

Available Options

Стреліція Ніколая 50-230см

Догляд:Світло: непряме, повне сонцеПолив: дозвольте верхньому шару грунту висохнути між поливами, але нижня частина повинна залишатися вологоюВологість: високаРайський птах (Strelitzia nicolai) може похвалитися приголомшливим розмахом великого тропіч..

850 грн

Available Options

Аспленіум Кріспі

ДоглядОсвітлення: напівтінь, яскраве без прямих сонячних променівПолив: як підсохне верхній шар земліВологість: обприскуванняАспленіум Кріспі — привабливий компактний екземпляр популярної папороті «Пташине гніздо». Аспленіум Кріспі має красивий ..

450 грн

Available Options

Юкка

ДоглядОсвітлення: Яскраве розсіяне, напівтіньПолив: Кілька разів на тижденьВологість: Полюбляє оприскуванняОб'єднайте всі кращі риси кімнатних рослин: легкість в догляді, посухостійкість і диявольськи привабливий вигляд. Тепер додайте сплеск кольору,..

950 грн

Available Options

Шефлера варієгатна S

ДоглядОсвітлення: яскраве розсіяне світлоПолив: систематичний і помірнийВологість: кімнатна і обприскуванняВиростаючи високою, Шеффлера втрачає свої нижні листки, залишаючи прямий стовбур і пишну "верхівку" - саме тому цю тропічну красу часто називаю..

300 грн

Available Options

Хойя керрі

Полив: після повного просихання земліВологість: любить оприскуванняОсвітлення: напівтінь, яскраве пряме або розсіяне світлоВідкрийте своє серце і дозвольте свіжій зеленій любові цієї домашньої рослини влитися в кожну тріщинку. У Хойі Кері чарівні лис..

400 грн

Available Options

Хойя Карноза Триколор

ДоглядОсвітлення: яскраве розсіянеПолив: грунт завжди повинен бути трохи вологийВологість: середня, рекомендуються оприскуванняХойя Карноза Триколор (Восковик, Воскова квітка) має гарні, довгі тонкі стебла, покриті густим, блискучим, соковитим листям..

525 грн

Available Options

Хойя Карноза Крінкл

ДоглядОсвітлення: яскраве, півтінь, тіньПолив: помірнийВологість: додаткової вологості не потрібноХочеш показати кому-небудь свою невгамовну сторону, не влаштовуючи при цьому сцен? Хойя - це ідеальна рослина для хати, призначена для вивільнення ваших..

650 грн

Available Options

Ховея 180см

ДоглядОсвітлення: будь-якеПолив: влітку 4-6 разів на тиждень, взимку по просиханню верхнього шару грунтуВологість: оприскувати у спекотні дні та в опалювальний сезон. Тримати подалі від опалювальних пристроїв.Ховеі - це величні, пишні пальми, які сто..

9900 грн

Available Options

Хлорофітум Грін Оранж

ДоглядОсвітлення: яскраве розсіянеПолив: помірнийВологість: помірнаХлорофітум орхідаструм входить в сімейство Спаржевих. Ця рослина зустрічається по всій Африці. Листя подовжені і еліптичні за формою з хвилястим краєм листя, черешок яскраво-помаранче..

350 грн

Available Options

Хамедорея

ДоглядОсвітлення: Напівтінь, тіньПолив: Як просохне, не частоВологість: Полюбляє оприскуванняВисота с: 35-45смВисота м: 60смПальма Хамедорея - на диво адаптивна рослина. Хоча вона виростає в дощових лісах південної Мексики, вона добре росте як домашн..

300 грн

Флораріум

Флораріум - це жива міні-екосистема, яка створюється всередині закритого скляного посуду і допомагає зберегти вологу та тепло.Фіттонія - це один з найпопулярніших виборів для флораріумів. Вона відноситься до родини акацієвих і відома своїми чудовими ..

2200 грн

Available Options

Фатсія

Освітлення: яскраве розсіянеПолив: по просиханню верхнього шаруВологість: підвищенаНетоксична для тваринГлянцеве, схоже на кленове листя, що тягнеться до сонця, аралія японська - це драма в горщику. Листя досягає 30 см в діаметрі, а блискуча обробка ..

375 грн

Показано від 1 до 12 з 73 (всього сторінок: 7)Оберіть підкатегорію