You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

Набори

Флораріум

Флораріум - це жива міні-екосистема, яка створюється всередині закритого скляного посуду і допомагає зберегти вологу та тепло.Фіттонія - це один з найпопулярніших виборів для флораріумів. Вона відноситься до родини акацієвих і відома своїми чудовими ..

2200 грн

Available Options

Подарунковий сертифікат

Забудьте про складнощі у виборі та підборі рослини за освітленням, поливом та вологістю і подаруйте вибір з нашим подарунковим сертифікатом! Рослина - особливий подарунок. В нас є кілька опцій:1) Надіслати сертифікат поштою, підписати привітання, абс..

200 грн

Available Options

Нетоксичне тріо

Топ помічників для свіжості і легкості в кімнаті: Калатея, аспленіум та фіттонія!ДоглядОсвітлення: Розсіяне, напівтінь, тіньПолив: Як підсохнуть. Вологість: Полюбляють оприскуванняНабридло довго обирати? Ми підготували для вас кілька наборів, з ..

1750 грн

Available Options

Набір Голден

ДоглядОсвітлення: Розсіяне, напівтіньПолив: Драцена - як просохне, рідко. Епіпремнум - по просиханню верхнього шару.Вологість: Полюбляють оприскуванняЕпіпремнум Голден Потос. Порадуйте себе зеленими сонячними зайчиками! Ця пишна ліана може факти..

915 грн 1015 грн

Available Options

Набір "Джунглі для убраніста"

Будемо чесними... Ми любимо домашні рослини, але можемо бути трохи недбалими до них. Ці прекрасні рослини в бетонних кашпо ми зібрали спеціально для вас. Вони можуть процвітати, незважаючи на ваш щільний графік; вони будуть радіти вогням великих міст..

1980 грн

Available Options

Набір "Ізі"

ХойяХочеш показати кому-небудь свою невгамовну сторону, не влаштовуючи при цьому сцен? Хойя - це ідеальна рослина для хати, призначена для вивільнення ваших внутрішніх заборон. Нехай ліани розгорнуться і знайдуть свій шлях по краях ваших полиць і сті..

2400 грн 2800 грн

Available Options

Комплект з трьох заміокулькасів

Зберіть свій власний потрійний букет розкішних заміокулькасів і пориньте у світ неймовірної краси та гармонії. Ніжне листя та яскраві відтінки створять затишок та тепло в будь-якому приміщенні, приносячи яскраві фарби життя в сірі будні. Цей комплект..

2980 грн 4000 грн

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)
Набори