You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

Набір "Ізі"

  • Наявність: 2

2400 грн 2800 грн

Варіанти


Хойя

Хочеш показати кому-небудь свою невгамовну сторону, не влаштовуючи при цьому сцен? Хойя - це ідеальна рослина для хати, призначена для вивільнення ваших внутрішніх заборон. Нехай ліани розгорнуться і знайдуть свій шлях по краях ваших полиць і стільниць! Незважаючи на те, що ця рослина повільно зростає в приміщенні, її зростання прискориться та принесе солодко пахучі квіти, як тільки вона відчує себе добре і буде готова до цвітіння. Тому сядь зручніше і терпляче почекай, коли ж почнеться виставка квітів - це скороминуще, але ефектне видовище!

Фікус Бонсай

Ця незвичайна рослина, безумовно, буде темою для розмови! Фікус є однією з найпопулярніших рослин для новачків в світі бонсай. У сімействі тутових існує безліч різних сортів, але у цієї рослини дивно розпухлі корені, які виступають над землею. Зверху на коротких вертикальних стеблах з'являється маса глянцевих, гладких, глибоко зелених овальних листків.

Сансевієрія Муншайн

Можливо, ви називаєте її зміїною рослиною, а може, тещиним язиком. Як би ви його не називали, Сансевієрія славиться тим, що є надзвичайно унікальною, блаженно витривалою і є постачальником чистого повітря для приміщень (Дослідження NASA довели, що зміїні рослини очищають повітря всередині вашого будинку, виводячи такі токсини, як формальдегід та бензол. Ось чому так багато людей мають у своїх спальнях зміїну рослину, або дві). Сансевієрія має довгі архітектурні листя, які можуть виростати до 2 метрів у висоту. Зелене/біле цвітіння з’являється навесні. Це дуже рідкісне і неймовірне видовище.

При яскравому світлі забарвлення відповідно стає яскравішим та, в тіні - рівномірно зеленим. Ви можете нехтувати ними тижнями, і вони все одно будуть виглядати свіжими.


До кожної рослинки ми додаємо інструкцію з догляду та еліксир-добриво!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Теги: Набір, Хойя, Бонсай, Фікус, Сансевієрія